Tenistja e njohur amerikane, Serena Williams kaloi Krishtlindjet e saj të mrekullueshme me miqtë duke u zbavitur në plazhet e Miamit.

Aj ka marrë një barkë të vogël prej gome me miqtë e saj dhe u ka kënaqur si e ‘çmendur’ gjatë udhëtimit nëpër plazh, dhe pastaj u kthye në jahtin në të cilin ka shijuar pushimet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here