Serena Bucaj shpallet e bukura e New YorkutBukuria shqiptare ka shënuar një tjetër sukses në garat e bukurisë në botë.Serena Bucaj quhet vajza, e cila datën e 17 janarit arriti të shpallej më e bukura e New Yorkut, transmeton Telegrafi.

Serena më parë ka punuar si modele për Major Model Nyc dhe kohë më parë ka realizuar një set fotografik edhe me fotografin e njohur shqiptar, Fadil Berisha.

Bukuroshja shqiptare me këtë titull ka fituar të drejtën për të konkuruar për “Miss USA”.

Serena Bucaj shpallet e bukura e New Yorkut

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here