Sëmuret Luana VjollcaPrezantuesja e njohur Luana Vjollca duket se është bërë “pre” e gripit. Bukuroshja nga Tirana tregon përmes Snapchatit se është sëmurë.

Në fotografinë e postuar shihet se Luanës i ka shkuar temperatura në 38.2.

Urojmë që Luanës t’i kalojë sa më shpejtë dhe ti rikthehet punës.

Sëmuret Luana Vjollca

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here