Sëmuret Dafina ZeqiriVera e 2015-tës ishte mjaft aktive për Dafina Zeqirin. Këngëtarja lançoi disa këngë për publikun dhe u pa aktive në shumë koncerte.I gjithë ky stil i jetesës që nuk i lë fort hapësirë Dafinës për pushim ndikon që atë ta tradhëtojë imuniteti siç ka ndodhur sot.

Këngëtarja në Snapchat ka postuar imazhe ku shihet teksa merr infuzion në shtëpinë e saj.

E meqenëse i duhet të pushojë për pak kohë, Dafina ka zgjedhur të kalojë kohën me shoqërinë e saj duke shikuar filma.

Ndryshe, Dafinën e presin një varg projektesh të cilat planifikon t’i konkretizojë gjatë muajve të vjeshtës. /Prive.al/

Sëmuret Dafina Zeqiri

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here