Duke e parë fytyrën e saj të freskët dhe fëminore nuk është e vështirë të kuptosh se pse ka bërë emër si një yll i Disneyt.

Duke veshur një fustan të shkurtër dhe këpucë me taka të larta ajo Selena Gomez është shfaqur përpara gazetarëve në një konferencë shtypi ku do të promovonte koncertin e saj “We Own the Night” në Rio De Janeiro të Brazilit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here