selena gomez xhelozon justinSelena Gomez me sa duket ka vendosur të nxjerrë çdo gjë në pah, në fotografin e personazheve që kjo pranverë do t’i gjejë single. Në këtë foto Selena duket shumë seksi, atraktive, por jo ajo vajza e pafajshme, sensuale të cilen jemi mësuar të shohim deri më tani.

Shumë seksi! Kjo vajzë ka vendosur t’i tregojë Justin Bieber se çfarë ai ka pasur në dorë, dhe çfarë ka humbur.

Një foto që nuk përshtatet shumë me simbolin që ajo ka vendosur në qafë, për të cilin ka marrë dhe shumë kritika. Por, besojmë që ja ka arritur qellimit për të cilin është realizuar kjo foto. Apo jo, si mendoni ju?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here