Selena Gomez shokon InstagraminNë profilin e Instagramit të brendit “Philpp Plein” janë publikuar disa fotografi shumë provokative të ish të dashurës së Justin Bieber, Selena Gomez. Ajo duket shumë sexy ne bikinet që zbulojnë për mrekulli asetet e saj kryesore.

Selena Gomez ka publikuar së fundi videon e këngës “Kill Em Ëith Kindness” nga albumi i saj i fundit “Revival” dhe është në përgatitje të turit të saj të koncerteve, të quajtur “Revival Tour”.

Nëse ne koncerte do të jetë e veshur si në këto fotografi, ndonjë incident seksi është shumë i mundshëm./Gazeta Express/

Selena Gomez shokon Instagramin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here