Selena Gomez shfaqet provokuese në skenëSelena Gomez ka realizuar një performancë provokuese teksa ishte e ftuar në “Satarday Night Live”. Gjatë interpretimit të hitit më të ri “Hands To Myself”, Gomez dukej joshëse dhe provokuese duke u përpjekur ta ndizte skenën.

Ajo kishte veshur një fustan nate të zi teka këndonte në një krevat të vendosur në skenë. Gjatë performancës këngëtarja rrezikoi duke bërë pjesë të koreografisë një djalë dhe një vajzë të cilët i përkëdhelte vazhdimisht.

Selena e prezantoi këngën “Hands to Myself” pak kohë më parë shoqëruar me një klip ku artisja shfaqej më të brendshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here