Aktorja dhe këngëtarja e re, Selena Gomez, sa më shumë që piqet po bëhet gjithnjë e më seksi.

21-vjeçarja dhe femra e sensacionit të tinejxherëve, Justin Bieber, në fotografitë e reja është e parezistueshme.

Padyshim që pas disa vitesh ajo do të jetë e para në listën e femrave më seksi në Hollywood.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here