Selena Gomez pa të brendshme Selena Gomez duket se nuk dëshiron që vëmendja e mediave rozë të largohet nga ajo, pasi përsëri ka dalë pa të brendshme.

Në një darkë në Paris, të mërkurën në mbrëmje, Gomez prapë është parë të brendshme.

Ajo ka të veshur një fustan të zi sateni, përmbi ka një rrjetë të zezë po ashtu që i shkon deri në qafë dhe i jep një dukje shumë të bukur.

Fustani është i prerë në disa vende të cilat lë për të kuptuar se ajo nuk va të veshur asgjë.

Selena Gomez pa të brendshme

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here