Radar Online duke iu referuar burimeve pranë çiftit shkruan se Selena dhe Zak janë së bashku.

Ylli i muzikës Selena Gomez dhe aktori Zac Efron duket se janë në lidhje, pasi këngëtarja ishte ndarë nga Justin Bieber.

Radar Online duke iu referuar burimeve pranë çiftit shkruan se Selena dhe Zak janë së bashku.

“Ka një tërheqje të madhe mes këtyre dy yjeve të Disney. Ata pëlqehen, por ka shqetësime të mëdha për personalitetin e tyre emocional. Shumë mendojnë se tërheqja e tyre është një recetë për katastrofën. Të dy kanë një zakon ‘të dalin jashtë rrugës’ kur jeta nuk funksionon, pasi jeta e tyre superiore iu ndihmon të qëndrojnë në rrugë të duhur,” thotë burimi.

Çifti para disa vitesh ka bashkëpunuar në filmin Neighbords 2, ku Selena kishte një rol të vogël, por burime nga xhirimet thonë se ata kishin kaluar një kohë të shkëlqyeshme.


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here