Selena Gomez me rekord të ri në InstagramSelena Gomez ka kaluar shifrën prej 100 milionë ndjekësish në Instagram.

Në këtë mënyrë, këngëtarja e muzikës pop është bërë personi i parë që ka prekur këtë shifër dhe njëherësh ka vënë rekord në këtë rrjet social.

Megjithëse në ditët e fundit ajo nuk ka qenë aktive në Instagram, numri i fansave që e përcjellin është rritur vazhdimisht.

Selena njihet si këngëtare dhe aktore e suksesshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here