Selena Gomez kap mat në shtrat Justin BieberSelena Gomez dhe Justin Bieber prej kohësh kanë qenë në qendër të vemendjes për ndarjet dhe ribashkimet e tyre, por duket se gjithçka ka marrë fund.

Selena ka kapur mat Justin me “shoqen” e saj Kendell Jenner, ku ka ka mbetur totalisht e shokuar.

Ka qenë pikërisht festivali “Coachella 2014” që ndezi sërish ndjenjat mes Selenës dhe Justin, por romanca e tyre nuk zgjati shumë.

Burime bëjnë me dije se “mikeshat”, Selena Gomez dhe Kendell Jenner janë përpjekur në maksimum për të shmangur njëra – tjetrën në organizimin festiv të “Met Gala”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here