Selena Gomez imazhi i Panten-itMos e urreni atë vetëm pse është e bukur.Ka vetëm pak ditë që kur Selena Gomez ishte imazh i Pantene dhe duket të jetë ndarë shumë e kënaqur më të.

Të mërkurën, 22 vjeqarja ka shpërndarë një foto të re në Instagram nga seti fotografik i Pantene.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here