Selena Gomez, ylli 19-vjeçar i Disney, e fejuar me Justin Bieber, duket se ka harruar diçka gjatë pushimit të saj në “Palm Beach”. Duket se këngëtarja bukuroshe, e cila po pushon me një miken e saj, ka vendosur të shmangë të brendshmet nën pantallonat e shkurtra!

Natyrisht që nuk kishte bërë llogaritë me fotografët, të cilët ishin aty të gatshëm dhe nuk prisnin gjë tjetër… E megjithatë, duke vëzhguar foton nuk mund të pohohet me siguri maksimale se Gomez s’ka veshur biankerinë intime. 

Gjithsesi, imazhet kanë bërë xhiron e botës, duke ngjallur shumë bujë. Për më shumë, ju mund të gjykoni vetë, duke hedhur vështrimin te foto e mësipërme…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here