Selena Gomez format në plazhAjo e ka lënë veten të lirë teksa ka shijuar rrezet e diellit dhe ujin e detit në Mexico.

Këngëtarja Selena Gomez po kalon një periudhë pushimesh bashkë me shoqërinë e saj, ku ka treguar linjat e rregullta trupore, e veshur me bikini ngjyrë rozë.

Selena ka bërë serf nën shoqërinë e mikeve të saj, por ka realizuar edhe fotografi të ndryshme, megjithëse nuk ka mundur që ti shpëtojë vëmendjes së fotografëve. 22 vjeçarja mbante veshur një palë bikini të vogla, të cilat tregonin jo pak nga të pasmet dhe gjinjtë e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here