Selena Gomez flirton me Gucci Mane, gjatë kohës që ishte e dashura e Justin BieberThashëtheme të shumta kanë përfshirë Selena Gomez, e cila po përflitet për një tradhëti të mundshme ndaj këngëtarit të suksesëshëm Justin Bieber ndërkohë që ato ishin akoma bashkë.

Një asistent i produksionit të yjeve të Disney-t në ‘Spring Breakers’ rrefeu që reperi Gucci Mane ka kaluar shumë kohë në suiten e Selenës.

Antari rrefeu;

“Dukej aspak e përshtatshme që ajo ishte në një dhomë vetëm me një mashkull për orë të tëra. Madje njëherë dërguam dhe rojen e sigurisë që të pyeste nëse ajo ishte mirë. U bë një situatë loje, madje njëherë një puntor tjeter i tha Gucci-t ‘kujdes sepse do të të padis tek Justin’. Përgjigjja e tijë ishte, ‘kujt i bëhet vonë’.

Që të ndodhë kjo nuk është aspak e çuditshme, por që Selena një vajzë e bukur dhe personazh mjaft të njohur të tradhëtojë një person si Justin Bieber e paraqet atë si një person pa karakter.

Megjithatë, në qoftëse kjo histori është e vërtetë, atëherë do të shpjegonte sjelljen e ftohtë të Justin kundrejt Selenës gjatë gjithë këtyre muajve që ato kanë kaluar të ndarë. Justin ka reaguar me një indiferentizëm të madh ndaj këngëtares së njohur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here