Selena Gomez ka festuar ditëlindjen e saj të 25-të e rrethuar nga miqtë e saj më të ngushtë.

Dhe padyshim se kjo ditë nuk do të ishte e kompletuar pa kaluar pak kohë edhe me të dashurin e saj, këngëtarin The Weeknd, transmeton Klan Kosova.

Këngëtarja dhe i dashuri i saj, i cili sapo është kthyer nga Parisi ku performoi në Lollapalooza, kanë ngrënë një drekë së bashku para se Selena të festonte natën me miqtë.

Më vonë, me anë të një mesazhi, ajo falënderoi të gjithë ata që i dërguan mesazhe urimi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here