SelenaSelena Gomez është fejuar me The weeknd

Sipas burimeve të afërta The Weeknd i ka propozuar Selenës dhe ajo ka thënë “PO”.

Çifti pritet të martohen këtë verë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here