Aktorja e filmit “Wizards OF Waverly Place” — e cila do të lansoj së shpejti linjën e saj të veshjeve për të rinj Kmar – tha se ajo ka kaluar vite duke menduar për modën.

E dua modën, i dua teshat”, tha ajo. “Nuk besoj që dikush ka një shije si timen dhe e di që edhe të tjerët e donë atë. Gjithmonë kam dëshiruar ti bëj pjesët së bashku dhe në fund të zgjedh më të mirën. Përveç kësaj jam një vajzë që me pëlqen ‘shopping”, tha ajo.

Dobësi ende i kam këpucët – por i dua ato! Definitivisht i dua akcesorët; adhuroj shallët, kapelat dhe argjendaritë”.

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here