Kengetari i suksesshem Seldi Qalliu, pervecse i njohur dhe i talentuar, eshte edhe djale bukurosh.

Ne morine e diskutimeve qe jane folur e jane shkruar per te, asnjehere nuk eshte vene ne dyshim pamja e tij e kendshme. Seldi vishet thjesht, por me stil.

Keto dite ai ka bere nje ndryshim goxha te dukshem te pamjes se tij. Ndoshta nga vapa e madhe, apo thjesht per te provuar dicka te re, djaloshi simpatik eshte bere tullac. Bluetooth

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here