Seldi publikon projektin e ri “So leht” Seldi Qalliu ka publikuar projektin e tij më të ri.

“So leht” titullohet kënga më e re e këngëtarit, të cilën e solli në bashkëpunim me Doruntinën, transmeton Telegrafi.

Kënga e shkruar nga vetë artistët dhe muzikë nga Irkenc Hyka, e vizualizuar erdhi nga produksioni “XL Films”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here