Ish-banori i “Big Brother”, Seldi Qalliu, i cili ka filluar karrierën si këngëtar, raportohet se ka filluar një lidhje të re dashurie.

Së fundi ishte përfolur për një lidhje të mundshme mes Seldit dhe këngëtares nga Maqedonia, Adelina Tahiri, por kjo e fundit kishte mohuar një gjë të tillë ditë më parë.

Mediat kosovare tash shkruajnë për një lidhje tjetër të Seldit. Personi që ka rrëmbyer zemrën e këngëtarit, thuhet të jetë një arkitekte e ardhshme me emrin Dafina Zeka.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here