Seldi: Ja pse u ndava me Dafina ZekaSeldi Qalliu i ka dhënë fund fejesës së tij me Dafina Zekën.

Lajmi se këngëtari i njohur dhe e fejuara e tij i kanë dhënë fund lidhjes së tyre ka pushtuar mediat rozë, dhe këtë e ka konfirmuar edhe vet këngëtari.

Ai ka thënë se lidhja me Dafinën nuk shkonte më dhe i kanë dhënë fund me marrëveshje. Kështu duke mohuar të ketë pasur ndonjë problem mes çiftit

Seldi dhe Dafina, vajza e gazetarit Milaim Zeka, ishin të fejuar prej pesë vitesh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here