Djaloshi, i cili u bë i njohur në Big Brother dhe super i përfolur me historinë dhe këngët me Sinan Hoxhën, do të prekë edhe një herë skenën e festivalit “Kënga Magjike”.

Është ky këngëtari Seldi Qalliu, i cili këtë herë e ka ‘tradhtuar’ Sinan Hoxhën, duke realizuar një këngë solo..

Kështu ai është pranuar në këtë festival për të kënduar një këngë, e cila natyrisht do të ketë ritëm të njëjta të këngëve të tij, shkruan “Kosva Sot”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here