Madonna eshte obsesive dhe narciziste. Kete sekret te jetes private te kengetares e rrefen ish bashkeshorti Guy Ritchie ne nje interviste per revisten “Girl”, duke nxjerre ne drite anet e erreta te jetes se saj.

Vendos perhere ne qender te vemendjes veten. Eshte e burgosur nga imazhi. Madonna me detyronte te beja seks duke degjuar kenget e saj”, thekson Ritchie, duke e cilesuar ish bashkeshorten si nje njeri jonormal.

I pelqente te kalonim momente intime ne kolltukun me audio te integruar duke degjuar muzike. Une pelqeja krevatin por ajo deshironte dicka me te komplikuar. I di permendesh, Secrets, Vogue, Holiday dhe 500 kenget e saj, pasi isha i detyruar t’i degjoja ne momentet intime”, shton ai.

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here