Sejfulla Myftari largohet nga gara e "Dance with me"Sejfulla Myftari ose njohur si “Cekja i Beratit” u largua nga konkurimi në garën e “Dance with me”.Cekja konkuronte së bashku me partneren në këtë emision, Markelën.

Çifti i Cekës dhe Markelës humbën përballë çiftit të kërcimtarëve që përbëhej nga Drini dhe Viola.

Pas eleminimit, Cekja tha “se do marrë pjesë prapë në konkurs”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here