Sefë Duraj me këngë të re  "Prishtina ime"Një nga artistët më të kërkuar dhe të dëgjuar shqiptar ka ardhur me një këngë të bukur dedikuar Prishtinës.

“Prishtina ime”, kështu quhet kënga më e re e këngëtarit Sefë Duraj që ka ardhur me një klip shumë të përshtatur me tekstin dhe qe ka marrë komentet e para pozitive dhe po dëgjohet dhe pritet mjaft mirë.

Muzika dhe teksti është krijuar nga Besim Bunjaku dhe me orkestrim nga Florent Boshnjaku, ndërsa videoklipi është realizuar nga “EMF Creative”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here