Sean Penn dhe Madonna, rikthehen bashkë Sean Penn raportohet se do të jetë pjesë e turneut europian të Madonna-s, “Rebel Hearts”, pasi shumë burime deklarojnë se dyshja ka vendosur të rikthehet bashkë.

Dy yjet kanë qenë të martuar nga viti 1985 deri në 1989, por spekulimet ka pushtuar mediat rozë, duke thënë se ata kanë vendosur të ribashkohen. Sean është fotografuar në koncertin e Madonna-as më 18 tetor, i cili e vështronte me dashuri teksa ajo performonte në skenë.

“Radar Online” raporton se mund të ketë shumë shanse që të ribashkohen pasi ai ka planifikuar të mbështesë fuqishëm turneun e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here