Sean Penn akuzohet për goditjen e një paparaci Aktori hollivuduan Sean Penn është akuzuar se e ka goditur një fotograf i cili e kishte ndjekur t’i bënte fotografi.

Fotografi Jordan Dawes e ka paraqitur rastin në polici duke thënë se të premten ai ishte goditur nga aktori në Los Angeles.

Ai bëri një vijë të drejtë për mua dhe filloi të më godasë në këmbë. Derisa po tërhiqesha, unë vazhdoja të fotografoj.

Pastaj ai më nxori nga ana tjetër e rrugës dhe më goditi në supe dhe goditi kamerën time”, ka thënë Dawes për “E! News”.

Marr nga Telegrafi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here