Me sa duket lidhja mes këngëtarit seal dhe tashme, pothuajse ish-gruas së tij Heidi Klum po marrin një rrjedhë aspak të këndshme. Seal pohon që ka prova se bashkëshortja e tij e ka tradhëtuar me trupërojen e saj.

Ndarja midis këngëtarit Seal dhe bashëshkortës së tij, modeles gjërmane Heidi Klum në fillim të vitit të ri ka tronditur pothuajse gjithë boten. Ndarja e tyre u justifikua me dëshirën që dëshironin të ndanin pasurinë gjithësecili me vetë dhe të kishin qetësine e tyre, tashmë jo më ne jetën bashkëshortore, gjithashtu ato dëshironin që kjo ndarje të mos bëhej me anë të publikut por në privatësinë e tyre. Oooppsss.. Me sa duket gjërat ndryshuan!

Këngëtari Seal ka qënë shumë i qartë në dëshirën për të mos bërë publike detaje nga divorci i tijë me modelën, por me sa duket ka ndryshuar mendim, pasi ai tha për paparazët që modelja e kishtë tradhëtuar atë ndërsa ishin akoma bashkë.

Seal ka vendosur që të hedhë dritë mbi ndarjen e tij me modelën, pasi mediat zbuluan dhe publikuan foto të modelës dhe trupërojës së saj duke bërë pushime në plazhin e Sardenjës. I zënë në befasi nga paparazët duke e pyetur si ndjehët,  për faktin që bashkëshortja e kishte tradhëtuar, ai u prononcua; ‘E kuptoj mjaft mirë që njerzit kur ndahen do ecin para, do jetojnë jetën e tyrë, nuk kam pretënduar asnjëherë që pasi Heidi të ndahej nga unë do bëhëj një murgeshë. Besoj që kjo gjë është e mirë edhe për fëmijët e saj, që mamaja tani është në lidhje me një person që është i afert me ato.

Por këngëtari rrëfen që do ishte shumë më mirë nga ana e Heidit nësë do kishte pritur të bënte publike lidhjen e saj me trupërojën, pasi të ishte bërë edhe seanca e fundit e divorcit.’

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here