Gaga është duke planifikuar të lansojë linjën e saj të ujit në shishe me një kampanjë multimilionëshe që po krijohet nga skuadra e saj kreative, “Haus of Gaga”.

Këngëtarja sapo ka lëshuar linjën e saj të parfumeve “Fame”, një muaj më parë, por tash është duke u zgjeruar në botën e pijeve dhe është duke përgatitur për linjën e saj të ujit në shishe, emri i të cilit vazhdon të mbetet sekret.

“E dimë se uji për pije pritet të dalë në një të ardhme të afërt. Askush nuk i ka parë prototipat e shisheve”.

“Uji i Gagas është diçka që është përmendur për disa muaj, dhe tash gjërat po përshpejtohen para zbulimit dhe lansimit”, ka thënë burimi për New York Daily News.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here