Sara e ka treguar barkun e rrumbullakosur me një imazh pranë Ledrit.

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Derisa janë në pritje të ëmbël dyshja po kujdesen që të argëtohen sa më shumë si në det ashtu edhe në Brezovicë.

Çifti po ndajnë me ndjekësit foto të ndryshme derisa po e shijojnë pamjen e mirë atje.

Në ndërkohë në sy bie barku i rrumbullakosur i Sarës e cila tani është shëndoshur akoma më shumë.

Sara dhe Ledri do të bëhen prindër të një vajze.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here