Ylli i serisë televizive ‘Friends’, David Schwimmer, do të bëhet baba për herë të parë në pranverën e ardhshme.

Gruaja e tij, Zoe Buckman, mendohet të jetë 4 ose 5 muaj shtatzanë dhe një përfaqësues deklaroi se “çifti është shumë i lumtur”.

David është njohur me fotografen britanike në vitin 2007.Cifti është martuar në qershor të këtij viti./tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here