Gjatë shfaqjes së fundit të saj në publik në festivalin e filmit në Kanë, ish topmodejla gjermane me famë botërore Claudia Schiffer, tashmë 40 vjec është parë në një fortë tepër elegante për të mos thënë tepër e dobët.

Ajo e veshur me një fustan të zi transparent ka sfiluar në tapetin e kuq të Kanës dhe dobësia e saj në maksimum, gjë që s’kishte ndodhur ndonjërë më përpara, është vënë re nga të gjithë .

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here