Nicole Scherzinger ka përdorur faqen e saj në Twitter për të mohuar fejesën me Luis Hamilton. Këngëtarja 33 vjeçare ka frekuentuar pilotin 26 vjeçar të F1 për 4 vite, por nuk kanë në plan të angazhohen, të paktën për momentin.

“Luisi dhe unë u zgjuam këtë mëngjes dhe lexuam se ishim të fejuar! Më vjen keq që po ju zhgënjej të gjithëve por nuk është e vërtetë:)” ka shkruar Scherzinger në Twitter.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here