Ish-këngëtarja e grupit “Pussycat Dolls”, Nicole Scherzinger e cila ishte mysafire e panelit vitin e kaluar në version britanik të emisionit X Factor, këtë sezon të ri do të jetë bashkë prezantuese dhe anëtare e jurisë në versionin e ri të emisionit.

Nicole ka falenderuar edhe Cheryl Cole, e cila u largua nga emisioni.

Është një nder për mua që të jem pjesë e një emisioni të tillë”, ka deklaruar me lot në sy nga emocionet këngëtarja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here