Micaela Schaefer u paraqit në premierën e filmit ‘Men In Black 3’ pothuajse nudo duke habitur të gjithë të pranishmit.

Modelja gjermane e rrobave të banjës shokoi publikun në Berlin me veshjen e saj të bërë me shirita kasetash që tregonte shumë nga gjoksi i saj me silikon.27-vjeçarja është e famshme në Gjermani për paraqitje të tilla në tapetin e kuq.

Më parë ajo është veshur me një fustan si “rrjetë merimange” që nuk fshihte asgjë dhe me një kostum të tipit ‘Catwoman’ shumë seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here