Aktorja Scarlett Johannson ka ndryshuar look për filmin e saj e fundit “Under the skin”.

Një film thriller i regjizorit Jonathan Glazer, ku Scarlett luan rolin e një “grabitqare” të pangopur seksule në gjueti të burrave në malet e Skocisë.

Por edhe pse shumë seksi dhe provokuese zeshkania Scarlett nuk është vënë re tek banorët e Glasgow-t, Skoci. Ajo është fotografuar me makinën e saj duke shëtitur nëpër qytet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here