Scarlett Johansson është sërish e vetmuar pasi është ndarë nga i dashuri i saj prej dhjetë muajsh, Nate Naylor.

Aktorja 27-vjeçare, e cila më herët kishte qenë e martuar me Ryan Reynolds, raportohet se e ka shkelmuar të dashurin e saj vetëm disa ditë pasi është parë duke flirtuar me një mik të afërt të Lindsay Lohan.

“Ata kurrë zyrtarisht nuk kanë jetuar së bashku, por Nate i ka marrë gjërat dhe është kthyer në apartamentin e tij. Lidhja ka përfunduar. Nuk ka qenë miqësore”, ka thënë burimi për MailOnline.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here