Scarlett Johansson është ndarë qetësisht nga bashkëshorti i saj, Romain Dauriac, pas dy vjetësh martesë.

Aktorja e famshme amerikane dhe koleksionisti francez i artist kanë një vajzë dyvjeçare, Rose Dorothy.

Johansson, 32-vjeçare, është fotografuar në mëngjesin e së mërkurës në Nju-Jork pa unazën e saj të martesës.

Ajo është parë për herë të fundit bashkë me francezin në tetor, në hapjen e një dyqani në Paris.

Megjithatë, burimet kanë thënë për revistën “People” se Johansson dhe Dauriac janë të ndarë që nga vera.5

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here