Scarlett Johansson merr yllin e saj në të famshmin “Walk Of Fame” (Bulevardi i lavdisë) në Hollivud.

Në ceremoni e cila u zhvillua mbrëmjen e djeshme, ku ishin të pranishëm dhe shumë të ftuar.

Aktorja 27-vjecare me një krehje fokësh të vjetër hollivudiane dhe me fustanin e saj që i tregonte format përfekte të trupit, dukej e mrekullueshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here