Scarlett Johansson ka mbyllur historinë me të dashurin e saj 38 vjeçar Nate Naylor dhe mesa duket shkaku i ndarjes ka qenë një dashuri e re për Scarlett, artisti Domingo Zapate, miku më i mirë i Lindsay Lohan.

Zërat pranë yllit tregojnë që Scarlett është parë shumë herë në qëndrime intime me piktorin Zapata.

Vetëm para një muaji, artistja bionde, ishte parë dorë për dore me një ish të dashurin e saj Jared Leto, gjatë një konvente politike në Karolinën e Veriut, por aktori i ’30 seconds to Mars’ është martuar me Blake Delivery, të cilën e ka njohur gjatë xhirimeve të ‘Feneri jeshil’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here