sËshtë njëra nga aktoret më të mira të momentit në Shqipëri dhe Kosovë.

Por, përpos me aktrim, Adriana Matoshi është edhe mjaft fotogjenike, shkruan lajmi.net.
Ajo në Instastory ka hedhur një foto ku shihet se ka pozuar në një ballkon. Mirëpo, aktorja kishte vendosur që të dal vetëm me të brendshme.

Duke përdorë efekte interesante, fotoja ka dal profesionale pasi ka nxjerrë këtë anë të saj.

sasa

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here