Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë tani një prej çifteve më të përfolura të estradës.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Është Sara ajo më aktivja me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto me shoqen.

E veshja e saj ori gjithë vëmendjen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here