Ditët e fundit trashëgimtaria e Top Channel, Lori Hoxha ndodhet në Los Angelos ku është duke kaluar një kohë mjaft të mirë së bashku me partnerin e saj Vis Bajraktarin dhe këngëtaren Era Istrefi.

Mirëpo pasi u bë “xheloze” që nuk ishte me ta duket se ka ardhur edhe hakmarrja e Sara Hoxhës. Ajo ka publikuar një foto në SnapChat në të cilën ka treguar se është duke planifikuar pushimet. Mbetet për tu parë se cili është vendi ku do të shkojnë./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here