Sara Hoxha dhe Ledioni kanë thyer heshtjen pas dasmës, e cila ishte ndër më hermetiket.

Trashëgimtarja e Top Media ka ndarë në rrjetet sociale disa nga momentet më të bukura nga ceremonia.

Këtë ëmngjes Sara ka ndarë nëj foto krah Ledionit ku rrezaton gjithë hijeshinë e saj.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here