Sara Hoxha seksi dhe eleganteSara Hoxha tashmë është një vajzë belhollë dhe elegante.Pasi ka kaluar shumë për të arritur në masat trupore ideale, vajza e themeluesit të Top Channel, Dritanit, Sara është më në formë se kurrë.

Ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instagram një fotografi ku shfaqet me fustan të kaltër që i thekson më shumë linjat e trupit.

“Duke u bërë gati për ditëlindjen e Lori Hoxhës”, ka shkruar përbri fotografisë, Sara, e cila ka marrë pjesë në festën e ditëlindjes së të motrës, Lorit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here