Të ‘arratisur’ diku në një prej vendeve të ngrohta ajo ka treguar karolinën familjare që reflekton vetëm dashuri.

Trashëgimtarja e Top Media, Sara Hoxha së bashku me dy meshkujt e jetës së saj, Ledionin dhe Londonin e vogël.

Sara ka treguar se kështu duhet festuar dashuria në familje cdo ditë.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/sara-hoxha-publikon-kartolinen-me-te-bukur-familjare-625864/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here