Është bërë nënë thuasje 1 vit më parë, por mesa duket trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha ka ardhur mjaft shpejt në formë.

Këtë mëngjes ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet në makinë më në formë se kurrë.

Gjithashtu ajo ka ndërruar ngjyrën e flokëve të saj duke mos i lënë me tërësisht bionde. Aktualisht Sara i është dedikuar tërësisht vogëlushit të saj London Noor, i cili në dhjetor të këtij viti do të mbushë 1 vit.

Ndërkohë nuk dihet se kur Sara dhe partneri i saj Ledion Liço do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here